X
×

Hizmetler

 

Yerinde Yemek Hizmetleri

 

Siz değerli müşterilerimizin talepleri üzerine ,Parkol Yemek olarak adresinizde servislerinizi yaparak yerinde yemek hizmetleri sunmaktayız.

Bölgesindeki en tecrübeli yemek üreticisi olan Parkol Yemek , bu alandaki güçlü referansları ile hizmet kalitesinin üstünlüğüne ışık tutmaktadır.

Gerekli teknik gereksinimlerin ve alt yapı çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte;

Güleryüzlü personellerimizin sizlerle bütünlük içerisinde hizmet vermesi için tüm gayretlerimizle çalışmaktayız.

 

Resim Yerinde Yemek Hizmetleri
Resim Taşımalı Yemek Hizmetleri

Taşımalı Yemek Hizmetleri

 

Müşterilerimizin istek ve talepleri gözönünde ulundurularak uzman kadromuz tarafından hazırlanan haftalık ve aylık menö ve yemek çeşitlerimizin PARKOL

yemek fabrikası tesislerimizde  , hijyenik koşullarda günlük olarak üretilmesi ve istenilen öğünlerde adreslerinize ulaştırılması hizmetini içermektedir.

İşletme yada kurumunuzun personel sayısına göre belirleyeceğiniz yemek servisi sayısına göre sunulan servis malzemeleri ile kendi servisinizi istediğiniz

ortamlarda yapabilmektesiniz.

Eğitim Kurumları ve Hastane Gıda İşletmeciğili

 

Yemek sorumluluğunun güçlü olduğu Eğitim Kurumlari ve Hastane gibi kurumsal alanlarda üzerine düşen sorumlulukları başarıyla yerine getiren

Parkol Yemek , Çanakkale başta olmak üzere çevre illerdeki Üniversiteler,Özel Okullar ve sağlık kurumlarına hizmetlerine devam etmektedir.

Kurumunuz için uygun servislerimizden yararlanmak isterseniz ,iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilir uzman kadromuzun sizleri en kısa sürede ziyaret

etmesini sağlayabilirsiniz.

Çoçuk Kreşleri için özel hazırlanan yemek menülerimiz için iletişime geçebilirsiniz.

Resim Eğitim Kurumları ve Hastane Gıda İşletmeciğili
Resim Organizasyon Hizmetlerimiz

Organizasyon Hizmetlerimiz

Tesisimiz içinde bulunan salonlarımızda aynı anda 500 kişilik gruplarınızı rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.

Şenlik,Kutlama,Gezi,Tatil,Ziyaret,Toplantı,Konser,Sempozyum gibi organizasyonlarınızda katılımcı misafirlerinizin yeme içme ihtiyaçlarıyla ihtiyaçlarınız doğrultusunda verilen diğer hizmetleri kapsamaktadır.

Sizlerden gelecek talep doğrultusunda içecek ve yemek menülerimizi özel olarak hazırlıyor , uzman kadromuzca hazırlanan menü doğrultusunda en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kokteyl ve organizasyon menü örneklerimizi inceleyebilir yada hayalinizin uygulamasını bizden talep edebilirsiniz.

Sayfa başına dön  
×

İletişim talebi