X
×
Resim PAR-KOL Gıda Hazır Yemek Ltd.Şti

PAR-KOL Gıda Hazır Yemek Ltd.Şti

Par-Kol Gıda Sanayi Yemek Fabrikası 50 yılı aşkın yemek sektörü tecrübesi üzerine kurulu köklü bir kuruluştur. Her daim müşteri memnuniyetini sağlamak misyonumuz ile kullandığımız ve ürettiğimiz tüm ürünlerin en üst kalitede sunulması anlayışımızla Çanakkale ili ve çevresinde gıda sektörü lideriyiz. Yemek Tesislerimiz ve modern çizgiler kullanılarak dizayn edilmiş restaurantlarımızla nezih ortamlarda siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktayız.

Çanakkale Organize Sanayi bölgesi alanında bulunan yemek fabrikamız.Çanakkale Bursa karayolu üzerinde Çanakkale Şehir Merkezi bağlantısısnda yer almaktadır.Tesislerimiz tam teşekküllü olarak 2008 yılında faaliyetlerine başlamıştır..

  

Gıda mühendislerimiz eşliğinde hazırladığımız mönülerimizde ,insan bedeninin sağlıklı yaşam sürebilmesi için gereken kolestrol ve kalori değerleri hesaplanarak,sağlığınız için en uygun ürünleri hizmetinize sunmaktayız

Par-Kol Yemek Fabrikası tesislerimizde mevcut bulunan soğuk hava depolarımız ile müşterilerimizin 90 günlük tüm taleplerini karşılayabilecek hammadde stoğumuz sürekli olarak bulundurulmaktadır.

 

 Damak zevkinize uygun hazırlanan günlük çeşitlerimizle ; hijyenik ve sağlıklı ürünler sunmaktan gururluyuz..

Mevcut günlük menö seçeneklerimizden yararlanabileceğiniz gibi,belirteceğiniz kalori miktarına uygun özel menülerimizle de hizmetinizdeyiz.

Olası talepleriniz doğrultusunda organizasyonlarınızın tüm aşamalarında sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

 

Tesimiz Sağlık Bakanlığı kapsamında gerekli tüm izin ve belgelerini tamamlamış bölgesel olarak örnek kuruluş olarak tanımlanmıştır.Bu örnek kuruluş özelliğimizin verdiği sorumlulukla beraber işletmemizin misyonu sürekli en üst kalite hizmet anlayışı olmuştur.

 

Parkol Yemek Tesislerimiz dışında fabrikamız yerleşkesinde modern çizgiler ile dizayn edilmiş restaurantımız ile organizasyonlarınızı nezih bir ortamda grup olarak rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

50 yılı aşkın süredir devam eden varlığımızı ve sektör tecrübemizi ,her zaman ürün kalitesini yüksek tutup müşterilerimizi memnun etmek için, sınırsız hizmet sunmak anlayışımıza borçluyuz.

Misyon


Par-Kol Gıda Sanayi Yemek Fabrikası Çanakalede merkezli köklü bir kuruluştur.

50 yılı aşkın süredir devam eden gıda sektörü tecrübemizi ,her zaman ürün kalitesini yüksek tutup müşterilerimizi memnun etmek için, sınırsız hizmet sunmak anlayışımıza borçluyuz.

Sınırsız hizmet , yüksek kaliteli ürün yelpazelerini sizlerin beğenisine sunmak işletmelerimizin vazgeçilmez misyonu olmuştur

Vizyon


İşletmemiz ürettiği tüm ürünlerde en üst düzey kalite kullanımını ilke edinmiştir.

Bu doğrultuda kulandığımız hammaddelerimizden personel kadro kalitemize, teknolojik alt yapımızdan araç parkımıza kadar tüm metaryelleri,araç ve gereçleri itina ile tercih etmektedir.

"Kalitemiz Farkımızdır..." sloganımızı bizlere kazandıran değerli müşterilerimizin beğenisine layık olmayı sürdürmek, yeni lokasyonlara erişerek memnun müşteri portföyümüzü genişletmek ve nice 50 senelere ulaşmak vizyonumuz ile hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Belgelerimiz

Sayfa başına dön  
×

İletişim talebi